O nás

O naší společnosti

V současnosti o vás pečuje více než 20 stálých zaměstnanců a mnoho externích spolupracovníků z řad daňových poradců, auditorů, právníků a ekonomických analytiků.

Tým
Reference
Certifikáty
Partneři

Pomůžeme vám s vedením účetnictví

Společnost ESCAPE CONSULT, spol. s r.o. vznikla počátkem roku 1998 jako nástupce Sdružení účetních, které poskytovalo služby v oboru účetnictví a daňového poradenství již od roku 1994.   V současné době má firma více než 20 stálých zaměstnanců a řadu externích spolupracovníků z řad daňových poradců, auditorů, právníků a ekonomických analytiků. Naše společnost pracuje pro řadu významných výrobních a obchodních společností a  s využitím moderních informačních technologií poskytuje kvalitní služby klientům  po celé České republice. Sídlo společnosti se nachází v Brně na ulici Vídeňská 56a, blízko dálnice D1, pražská kancelář je adrese Bohdalecká 8, Praha – Michle. Za svou činnost poskytujeme veškeré záruky, včetně finančního krytí případných škod vzniklých naší činností.

Mezi hlavní obor naší činnosti patří kompletní vedení účetních, daňových a mzdových agend firem, včetně kompletního zavedení a optimalizace účetních systémů. Pro naše zákazníky pracujeme formou externí spolupráce,  prostřednictvím pobočkového zpracování dat, vzdáleným přístupem, nebo přímo v místě jeho podnikání. Vše po uzavření řádných smluv. Jako doplňkové služby poskytujeme kompletní ekonomické poradenství, zakládání a likvidace společností, zavedení optimálního ekonomického softwaru do firmy, správu pohledávek, školení zaměstnanců klienta atd. Pro firmy se zahraniční účastí nabízíme zpracování reportingu v cizím jazyce. Jsme členy Svazu účetních.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi je zodpovíme.

Sponzorské aktivity

  • Podílíme se na vzdělávání mladých – zajišťujeme praxe studentů středních ekonomických škol a studentů ekonomických fakult brněnských vysokých škol. V současné době především přes projek FDV Stáže pro mladé
  • Poskytujeme bezplatné konzultace studentům všech typů ekonomických škol
  • Jsme sociálním partnerem školních vzdělávacích programů, blíže www.sss-ou.cz
  • Sponzorujeme mladé lyžařské talenty (www.skibrno.cz)
  • Podporujeme aktivity Evropské sportovní agentury (www.euspag.eu)

Úzce spolupracujeme