Online vedení účetnictví

Dostupnost a aktuálnost ekonomických informací je pro firmy velmi důležitá, ne-li klíčová. Poptávka po on-line přístupu do ek. systému je tedy značná. Naše společnost jej poskytuje dvojím způsobem:

  • Vzdálený přístup do našeho systému POHODA E1 SQL přes terminal server. K zaúčtování účetních případů dochází obratem a klient má veškeré ekonomické informace ihned k dispozici. Jako zpracovatel se staráme o technické zajištění spolupráce, zejména o pravidelnou aktualizaci systému a archivaci dat. Zpřístupnění na straně klienta nevyžaduje žádnou speciální instalaci, přístup ke vzdálené ploše je standardní součástí operačních systémů Windows. Práce přes vzdálenou plochu sice přináší určitá omezení, komfort práce je ovšem naprosto dostačující. Je pouze třeba pořídit příslušný počet přístupů na náš terminálový server včetně příslušného počtu přístupů (CALů) do systému POHODA. Jedná se ovšem o výrazně nižší investici, než zakoupení prakticky jakéhokoliv ekonomického softwaru.
  • Plnohodnotné cloudové řešení, které poskytuje náš partner, společnost ESO9. Klient získá přístup do velmi komplexního ekonomického systému, bez jakýchkoliv omezení. Opět není potřeba žádná instalace na straně klienta, systém běží přes prohlížeč Internet Explorer. Pro více infomací o systému zhlédněte stránky výrobce ESO9, pro informace o podmínkách používání kotaktujte nás: Ing. Michal Markvart .